Preparat do powierzchni zmywalnych - Forlux ZC
Zastosowanie:
Preparat Forlux ZC przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni np.: szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Nadaje powierzchni idealny połysk i pozostawia przyjemny zapach.
Stosowany także do utrzymania czystości w placówkach służby zdrowia oraz zakładach przemysłu spożywczego i gastronomii, również do powierzchni mających kontakt z żywnością. Atest HŻ/00100/01/2007.
Sposób użycia:
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 50 ml do 200 ml preparatu na 10 litrów wody lub 15 ml na 0,5 litrowy spryskiwacz. Umyć powierzchnię, odczekać i zebrać rozpuszczony brud. Skład: <5% anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, barwnik.
pH 7
Dostępne opakowania:
- 0,5L - ZC 007
- 2L - ZC 207
- 5L - ZC 507
Umieszczamy kartę charakterystyki produktu do pobrania: *.pdf  Atest HŻ /00100/01/2007.
|